Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

 

Akcesoria. Oryginalne i użyteczne industrialne dodatki w wyposażeniu Twojego wnętrza. 

Akcesoria to przedmioty, które są niezbędne w naszym życiu i stanowią narzędzia przydatne w codziennym funkcjonowaniu. Nasze akcesoria nie tylko służą jako przybory, ale też znakomicie prezentują się w każdym wnętrzu.

Jedne przeznaczone są do biura, sprawiając, że Twoje wizytówki będą pięknie się prezentować przed Twoimi klientkami. Natomiast kolejne umieścisz właściwie w każdym pomieszczeniu w swoim domu, mieszkaniu, czy budynku komercyjnym. Świecznik loftowy stanie się podstawą dla tealightów w salonie, łazience, sypialni, kawiarni i restauracji. Za to organizery industrialne przechowają karteczki i inne przydatne rekwizyty w kuchni, biurze, przedpokoju, pokoju nastolatka lub tuż przy kasie fiskalnej w Twojej firmie.

Dodatki do wnętrz to proste w formie przedmioty, skonstruowane z niezwykle solidnych i pięknych materiałów. Do produkcji akcesoriów używamy naturalnego drewna modrzewiowego, dębowego lub bukowego oraz metalu. Aby zapewnić trwałość i niebanalny wygląd tym surowcom, pokrywamy je naturalnymi olejami i woskami, a elementy stalowe farbą wolną od chromianów i ołowiu.

Akcesoria industrialne to wysoka jakość i precyzyjne wykonanie. Każdy z oferowanych dodatków wykonujemy w 100% ręcznie, abyś wiedział, że masz do czynienia z najwyżej jakości produktem, który jest skrojony pod Twoje wnętrze.

Trwałe materiały oraz ręczne wykonanie akcesoriów na zamówienie pozwala nam określać je mianem ponadczasowych. Jeśli te dodatki do wnętrz po pewnym czasie staną się dla Ciebie bezbarwne, możesz je przenieść do innego pomieszczenia, aby znów mogły roziskrzyć się w nowym miejscu, tworząc niepowtarzalną aurę.

Zobacz ofertę naszych akcesoriów industrialnych do każdego wnętrza i ciesz się swoim funkcjonalnym dodatkiem.

Nie znalazłeś(aś) idealnego dodoatku dla siebie? Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my spełnimy Twoje życzenia. Pozwól nam udekorować Twoją przestrzeń i uprzyjemnić w niej funkcjonowanie.