Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 

Organizery industrialne. Uporządkowana przestrzeń wokół Ciebie. 

Organizery to dodatki, które pełnią funkcję małych pomocników, wprowadzających harmonię do Twojego wnętrza. Te niezwykłe przedmioty potrafią być bardzo przydatne, a przy tym ciekawie okraszać Twoją przestrzeń.

Organizery loftowe, które tworzymy dla Ciebie to praktyczne przyborniki, świetnie prezentujące się w Twoim otoczeniu. Sprawcami ich fantastyczności są nasze ręce, które tworzą każdy produkt z niezwykłą starannością i precyzją. Choć główne zasługi przypisujemy użytym do produkcji naturalnym surowcom takim, jak drewno, metal, wosk, olej i ekologiczne farby, to nasze głowy też mają w tym duży udział, bo to w nich rodzą się projekty.

Na naszej stronie znajdziesz organizery przeznaczone typowo do bloczków z karteczkami oraz takie, które mogą pełnić inne funkcje.

Te pierwsze to produkty wzorowo dopasowane do kostek z karteczkami o wymiarach 8,5×8,5 cm. Ważne w nich jest to, że sięgniesz aż po ostatnią karteczkę, bez konieczności przechylania organizera lub odwracania go do góry dnem. Te organizery industrialne dopasują się do Twojego biura, recepcji, przedpokoju i każdego pokoju szkolnego dziecka.

Drugi rodzaj organizerów postanowiliśmy trochę bardziej zabudować, abyś mógł(a) wykorzystać je do innych przedmiotów. Swoje miejsce znajdą w nich nie tylko karteczki, umieszczone w przydatnych miejscach, ale też przyprawy lub karma w saszetkach dla ukochanego pupila, które postawisz w kuchni. Możesz ulokować w nich również nasiona w torebkach  i postawić przybornik drewniany blisko balkonu lub tarasu. W łazience znajdą w nich swoje lokum tusze i pudry, a dla fanów szycia organizer drewniany, będzie idealnym miejscem na szpulki nici.

Organizery loftowe to nie tylko znakomita funkcjonalność. Swym wyglądem popisowo wkomponowują się w każde wnętrze, nawet te najbardziej rustykalne. Te industrialne dodatki do domu zajmują niewiele przestrzeni, tworząc piękną całość z każdym pomieszczeniem.

Spójrz, jaki możesz zamówić organizer drewniany i uporządkuj swoje wnętrze.

Wolisz organizer zabudowany z każdej strony? Spełniając Twoje potrzeby, przybornik drewniany konstruujemy na zamówienie. Skontaktuj się z nami, a na pewno wspólnie stworzymy Twój nietuzinkowy organizer na wymiar.