Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 

Świeczniki handmade. Blask świec w urokliwej oprawie. 

Świeczniki to nieprzemijający dodatek do wnętrz, który po zapaleniu na nich tealightów, potrafi stworzyć niepowtarzalny nastrój. Nasze świeczniki w stylu industrialnym dzięki swej prostej formie i funkcjonalności, staną się bliskie niejednemu zmarzniętemu sercu.

W naszej ofercie spotkasz się ze świecznikami, które w swych niewymyślnych kształtach kryją niepowtarzalną formę, dając Ci to, co piękne i trwałe. Świeczniki tworzymy z litego drewna ozdabiając je metalowymi wstawkami. Używamy drewna modrzewiowego, dębowego lub bukowego, które pokrywamy naturalnymi woskami i olejami. Natomiast metal zabezpieczamy farbą wolną od chromianów i ołowiu.

Świeczniki w stylu industrialnym to dodatki do Twojego wnętrza, które wykorzystasz w każdej przestrzeni. W salonie sprawdzą się podczas wieczornego seansu filmowego, w łazience stworzą nastrojową kąpiel, a w jadalni wykreują romantyczną atmosferę podczas kolacji we dwoje. Podczas ciepłych letnich wieczorów umilą spotkania z lampką wina na tarasie, czy balkonie. Świeczniki posłużą Ci również w Twojej restauracji czy kawiarni, jako nietuzinkowy dodatek na stolikach, oraz w salonie kosmetycznym lub w SPA, umilając wizyty Twoim klientom.

Dowolnie wybrany świecznik loftowy wykonujemy ręcznie. Dlatego każdy z nich jest Twoim niespotykanym i perfekcyjnym dodatkiem. Ponieważ świecznik handmade tworzymy na zamówienie, może posiadać on tyle przestrzeni na podgrzewacze, ile tylko chcesz. Za sprawą specjalnie żłobionego zagłębienia, tealighty łatwo umieścisz na swoim miejscu i bez problemu je wyjmiesz, bez obawy o rozlanie wosku.

Świecznik ręcznie robiony to dopełnienie wystroju Twojego wnętrza, bez względu na to, w jakim stylu jest ono wykończone. Sam świecznik sprawia, że Twoje wnętrze ma niezwykły charakter. Natomiast za sprawą tlących się podgrzewaczy, w każdej przestrzeni całość ta, kreuje niesamowitą i magiczną aurę.

Sprawdź, jakie możemy Ci zaoferować świeczniki w stylu industrialnym i wprowadź do swojego wnętrza niezwykłą atmosferę.

Masz pomysł na swój wymarzony świecznik z drewna ręcznie robiony? Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Zainspiruj nas obrazem swojego idealnego świecznika, a my stworzymy dla Ciebie nietuzinkowy dodatek industrialny.