Wyświetlanie jednego wyniku

 

Wizytownik na zamówienie. Wizytówki w zasięgu ręki Twojego klienta.

Wizytownik to miejsce dla Twoich wizytówek, które możesz umieścić w takim miejscu, aby Twoi klienci za każdym razem, kiedy będą Cię odwiedzać, mogli łatwo po nie sięgnąć.

Wizytownik na wizytówki, znajdujący się w naszej ofercie to przydatny dodatek do wnętrza, który wykorzystasz w swoim biurze, jako eleganckie miejsce na wizytówki Twojej firmy. Wizytownik posłuży Ci również w gabinecie lekarskim, aby Twoi pacjenci już zawsze mieli dane kontaktowe do swojego ulubionego lekarza. Dodatek ten świetnie sprawdzi się również w lokalu usługowym, w charakterze przestrzeni dla kart rabatowych.

Twój potencjalny klient już nigdy nie będzie musiał mozolnie szukać źródła kontaktu do Ciebie. Za sprawą umieszczonych wizytówek w wizytowniku, z łatwością wyciągnie on Twoją wizytówkę, schowa do portfela i zawsze będzie miał ją przy sobie.

Twój wizytownik drewniany to nie tylko funkcjonalne akcesorium, to także niespotykanie wyjątkowy dodatek wystroju Twojego wnętrza. Przy użyciu materiałów, które wybieramy do jego wykonania takich, jak naturalne drewno oraz metal, wizytownik na wizytówki stanowi wyszukany przedmiot. Drewno użyte do jego konstrukcji, zabezpieczamy ekologicznymi olejami i woskami, a metalowe elementy farbą wolną od chromianów i ołowiu. Dzięki temu Twój dodatek industrialny jest trwały i świetnie się prezentuje.

Choć użytym surowcom przypisujemy wiele zasług, to nie możemy pominąć udziału naszych dłoni. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie posiadanie idealnego dodatku do Twojego wnętrza, dlatego każdy wizytownik na biurko, to produkt wykonany przez nasze sprawne ręce.

Wykonanie wizytowników ręcznie ma też inną zaletę, a mianowicie możliwość personalizacji produktu. Za sprawą naszej manualnej pracy, Twój dodatek industrialny może być skrojony pod Twoje potrzeby i wyglądać tak, jak chcesz.

Tymczasem przyjrzyj się naszej ofercie i zobacz, co możesz zamówić już dziś oraz jaki wizytownik drewniany już wykonaliśmy.

Masz już pomysł na swój wizytownik na wizytówki? Skontaktuj się z nami i opowiedz nam, jakie masz potrzeby, a my stworzymy Twój kapitalny wizytownik.