Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 

Styl industrialny kojarzy się z surowością. Nie oznacza to jednak, że nie ma w nim miejsca na dodatki. Należy je jednak umiejętnie wkomponować. Wszystkie ozdobne elementy powinny być spójne z przewodnim stylem, w jakim urządzamy nasz loft. Dodatki do domu w tym nurcie często wykonane są z połączenia metalu oraz drewna. Takie rozwiązanie sprawia, że wnętrze staje się przytulne.

Loftowy wystrój wnętrz

Pierwsze loftowe wnętrza wykorzystywane były jako pracownie malarskie lub sale wystawowe. Industrialne dodatki do domu to również plakaty i obrazy. Jeśli Twoje wnętrze jest mocno zaakcentowane, warto wybrać czarno-białe zdjęcia i minimalistyczne ilustracje. Loftowe dekoracje ścienne to również zegary. Duże tarcze wykonane jedynie z metalu lub przypominające takie, które możemy spotkać na stacjach kolejowych to bardzo stylowy akcent. Industrialne dodatki do wnętrz to też czarne, geometryczne i druciane lampy, nadające fabrycznego akcentu.

Salon w stylu industrialnym

Salon jest pomieszczeniem, które stanowi centrum mieszkania czy domu. Urządzony w stylu loftowym, tworzy otwartą przestrzeń i dominują w nim stonowane kolory. Warto skupić się też na dodatkach, które wykonane z drewna i metalu ożywią wnętrze. Industrialne dodatki do salonu to również oświetlenie, a zatem lampy z metalu lub odsłonięte żarówki. Świetny efekt uzyskamy dzięki świecom, tlącym się na świecznikach, skonstruowanych z naturalnego drewna oraz metalu. Industrialne dodatki do salonu stanowią ponadto dywany i chodniki. Najlepiej prezentują się na nich geometryczne, nieregularne wzory. Jednak nie muszą być one w stonowanych kolorach. Kolorowa mozaika lub roślinne wzory to ponadczasowe formy.

Detale – styl loftowy

Aranżacja wnętrza to przede wszystkim dbałość o szczegóły. Jeżeli zależy Ci na ożywieniu pomieszczenia, warto postawić na roślinność. Dekoracje w stylu loft takiego typu, jak industrialne półki mogą, być fajnym kwietnikiem dla małej monstery. Dzięki temu Twoje wnętrze nabierze ciekawego charakteru. Jak jeszcze ocieplimy naszą przestrzeń? Rozwiązaniem mogą być koce, poduszki i wszelkie narzuty. Dekoracje w stylu loftowym wcale nie muszą być nudne i surowe. Wybierając je w kolorze drewna, czarnego metalu, a także mocnej żółci i butelkowej zieleni, sprawisz, że Twoje wnętrze stanie się niepowtarzalne.

 

SEKCJA FAQ

Jakie korzyści wiążą się z zapisaniem do newslatter?

Będziesz otrzymywał(a) od nas bieżące informacje o promocjach oraz naszych nowościach. Dodatkowo wyślemy do Ciebie ciekawe teksty związane z tematyką naszej strony.

Z jakiego rodzaju drewna wykonujecie oferowane produkty?

Każdy przedmiot wykonany jest przez nas ręcznie z litego drewna modrzewiowego, dębowego lub bukowego.