Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 

Jednym z rodzajów dodatków industrialnych są odzwierciedlenia fabrycznego surowego stylu. Dominują w nim ciemne barwy w zestawieniu z bielą, szarością, mocnym pomarańczem oraz bordo. Często spotykamy ceglane ściany i geometryczne wzory. Ważnym elementem budującym klimat loftu jest oświetlenie. Oprócz wykorzystania lamp warto, postawić na świeczniki loftowe, które dopełnią całą aranżację.

Styl loftowy – dodatki

Industrialny styl to przede wszystkim otwarte przestrzenie, wyeksponowane konstrukcje, surowość oraz materiały takie, jak szkło, stal czy drewno. Jedną z możliwości uzupełnienia tego stylu jest, urządzenie pomieszczenia meblami z targów staroci czy innymi niepowtarzalnymi elementami. Jednak nie możesz zapomnieć o dograniu całości aranżacji odpowiednimi dodatkami, ponieważ wizytówką stylu industrialnego jest oświetlenie. Często wykorzystuje się lampy rozpraszające światła czy modele z odsłoniętymi żarówkami. W bardziej nowoczesnych wersjach spotkasz lampy w kolorze różowego złota lub miedziane. Dodatkowym uzupełnieniem może być świecznik industrialny, który wprowadzi do wnętrza nastrojowy klimat. Natomiast dobrym sposobem optycznego powiększenia pomieszczenia, będą duże lustra o prostym kształcie, osadzone w czarnej, metalowej ramie.

Industrialne wnętrze – oświetlenie

Oświetlenie w stylu industrialnym nawiązuje do swojego przemysłowego wzorca. Najpopularniejsze są więc metalowe lampy lub duże żarówki bez kloszy. Dominują garażowe włączniki czy kontakty oraz elementy ze stali. Jeżeli wieczorem nie chcesz korzystać z pełnego oświetlenia i stworzyć niepowtarzalny nastrój, wybierz świeczniki – nowoczesne i bardzo funkcjonalne. Stawiając na świeczniki ręcznie robione zyskujesz dodatki, które znajdą zastosowanie w każdym loftowym domu.

Gdzie sprawdzi się świecznik w stylu industrialnym

Kiedy robi się coraz cieplej, przenosimy się z naszych mieszkań na balkony i tarasy. Często przesiadujemy na nich w weekendy z poranną kawą lub spędzamy letnie wieczory z lampką wina. Warto więc, żebyś zadbał(a) o swój balkon lub taras i w pełni na nim wypoczywał(a). Styl loft najbardziej kojarzy nam się z cegłą i klimatyczną kamienicą. Co nie znaczy, że nie będzie on pasował na balkon czy taras. Jednym z podstawowych dodatków, które uzupełnią tą przestrzeń, są świeczniki industrialne. Nie ma nic bardziej nastrojowego niż wieczór spędzony przy świecach. Wybierając tego typu świecznik, warto postawić na różne rozmiary, bo wykorzystasz go nie tylko na balkonie i tarasie, ale także we wnętrzu domu.

 

SEKCJA FAQ

Czy zakupię na Waszej stronie świecznik w stylu industrialnym?

Tak. Posiadamy w ofercie świeczniki z drewna ręcznie robione. Proponujemy pojedyncze lub większe świeczniki, na których umieścisz ulubione podgrzewacze.

Czy Wasze modele wykonywane są ręcznie?

Tak, oczywiście. Dlatego każdy nasz projekt jest niepowtarzalny, a detale mogą być nieznacznie różne od zaprezentowanych na stronie. Umożliwiamy Ci dopasowanie produktów do Twoich oczekiwań.