Wyświetlanie jednego wyniku

 

Twoje wizytówki leżą porozrzucane w szufladzie? Dzięki wizytownikowi przechowywanie wizytówek będzie bardzo proste, a wyeksponowanie ich przed klientem szybkie i eleganckie. Wizytownik to bardzo profesjonalny sposób prezentacji Twoich wizytówek, a stworzenie go z drewna i metalu sprawi, że będą one wyglądać szykownie.

Wizytownik – niezbędny dodatek do biura

Wizytownik to bardzo praktyczny dodatek nawet w dzisiejszych czasach. Jeśli posiadasz swoje biuro, warto postawić na drewniany wizytownik, który będzie funkcjonalny i dobrze się prezentował. Przechowasz w nim swoje wizytówki i w łatwy sposób zaprezentujesz je swojemu klientowi. W Fumo Design zakupisz drewniany wizytownik na zamówienie, który możemy wykonać jako indywidualny projekt.

Dlaczego warto mieć wizytownik?

W dobie smartfonów i komputerów nie zwracamy uwagi na to, że wizytownik jest dziś jednak potrzebnym przedmiotem. Kiedy Twój klient będzie chciał szybko znaleźć kontakt do Ciebie, nie będzie musiał szukać go w książce w telefonie i zastanawiać się, pod jaką nazwą zapisał Twój numer. Wystarczy, że wyciągnie Twoją wizytówkę, którą mógł wziąć z wizytownika na zamówienie, stojącego tuż przed nim na biurku i wybierze Twój numer. Po czym schowa Twoją wizytówkę i zawsze będzie miał ją przy sobie.

Plusy posiadania wizytownika:

  • dzięki niemu sprawiasz wrażenie osoby dbającej o szczegóły i bardzo profesjonalnej,
  • umieścisz w nim swoje wizytówki, a klienci w łatwy sposób uzyskają kontakt do Ciebie,
  • masz możliwość spersonalizowania wizytownika,
  • wystrój Twojego gabinetu nabierze fajnego designu.

Do wyboru mamy różne rodzaje wizytowników. Niektóre są w formie etui, które umieścimy w marynarce czy teczce. Inne mają formę obrotowego stojaka, a kolejnym praktycznym kształtem jest wizytownik drewniany na biurko. Dzięki niemu Twoje wizytówki będą zawsze pod ręką klientów i nie zniszczą się. Natomiast Twoje biurko będzie uporządkowane i nabierze charakteru.

 

SEKCJA FAQ

Czy zakupie u Was wizytownik do mojego biura?

Tak. Na naszej stronie oferujemy ręcznie wykonane, eleganckie drewniane wizytowniki. Umieścisz w nich wizytówki o standardowych wymiarach 55 x 85 mm.

Jeżeli nie opłacę zamówienia, to po jakim czasie zostanie ono anulowane?

Wpłaty należy dokonać w ciągu 7dni od złożenia zamówienia. Po upływie tego terminu zostaje ono anulowane, o czym poinformujemy Cię drogą mailową.