Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 

Styl loftowy to przestrzeń, która dzięki wyeksponowanym elementom konstrukcyjnym, kreuje wnętrze na proste i funkcjonalne. Nie brakuje w niej niezbędnych dodatków takich, jak półki loftowe na wymiar, które umieszczone w dowolnym pomieszczeniu, sprawiają, że wnętrze jest przytulne. Każdego dnia w Fumo Design spełniamy Twoje potrzeby, dostosowując je do oczekiwań. Loftowe półki, stworzone dla Ciebie to staranny i trwały dodatek, wpasowujący się w każde wnętrze.

Industrialne półki – nowoczesny design

Styl industrialny to nie tylko stare, przemysłowe fabryki i surowe elementy konstrukcyjne. To także naturalne materiały, drewniane dodatki oraz piękna gra światła.

Półki loftowe na zamówienie to niezwykle trafny wybór, ponieważ możesz je idealnie dopasować do swojej przestrzeni. Charakteryzuje je uniwersalność, bo bez względu na to, jaki styl lubisz, możesz umieścić je w każdym wnętrzu. Półki loftowe na ścianę to solidny element wystroju Twojego wnętrza, na którym możesz postawić książki, zielone rośliny, czy pamiątki.

Dodatki Fumo Design wpasowują się w każde pomieszczenie domu, mieszkania, biura, czy kawiarni.

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się loftowe półki?

Styl industrialny sprawdzi się w kuchni, łazience salonie, a nawet w przedpokoju. Ubierając wnętrze w dodatki loftowe, tworzysz w nich przyjemny klimat. Co więcej, nie ma przeszkód, aby każdy z tych dodatków wykorzystać w dowolnym pomieszczeniu.

Półki loftowe do łazienki możesz po pewnym czasie przenieść, aby służyły jako półki loftowe do kuchni. Wyobraź sobie kuchnię, ubraną w czarne, matowe meble z drewnianym blatem. Do tego na jej ścianach króluje czerwona cegła, a ściany te ozdobione są w półki loftowe wiszące do kuchni, wykonane ze stalowych, czarnych rur oraz z prawdziwego drewna w kolorze ciemnego dębu. Znajdują się na nich świeże, zielone zioła, puszka z herbatą, a słońce delikatnie wpada przez duże okna.

Teraz przenieśmy te same półki do łazienki, gdzie wolnostojąca wanna gra główne skrzypce, na betonowej ścianie wiszą właśnie te półki, na których znajdziesz to, co umili Ci każdą kąpiel: płatki róż, kule musujące, ulubiony olejek oraz świecznik z tealightami.

Tak minimalistyczne dodatki loftowe mają wszechstronne zastosowanie, a także są funkcjonalne, ponieważ będą Ci służyć, a nie zostaną mianowane jako zbędne przedmioty.

Wisząca czy stojąca – jak dobrać półkę loftową do swojego mieszkania?

Półka loftowa to idealne rozwiązanie, jeśli Twoje mieszkanie nie ma dużej powierzchni. Przede wszystkim możesz, umieścić na niej wszystko, co tylko chcesz. Dzięki temu, że stosujemy naturalne i solidne materiały, Twoja półka tworzy odporny i trwały dodatek.

Co ważne, już na etapie projektu dostosowujemy Twoją półkę tak, aby była idealnie dopasowana do Twoich potrzeb, wielkości wnętrza, a także ciężaru, który na niej ustawisz.

Półka loftowa na ścianę nie tylko pomieści wiele przedmiotów i pozwoli Ci zaoszczędzić nieco przestrzeni w niewielkim mieszkaniu, ale także je ozdobi.

Jeśli dysponujesz dużym mieszkaniem, na pewno stojąca półka loftowa znajdzie swoje miejsce i będzie mogła stanowić nie tylko dodatek, ale także mebel, który zachwyci niejednego gościa.

 

SEKCJA FAQ

Czy w Fumo Design oferujecie półki robione na zamówienie?

Tak, chętnie zrealizujemy Twoje pomysły. Pomagamy w projektowaniu, proponujemy rozwiązania i tworzymy przedmioty, których naprawdę potrzebujesz.

Jaki jest okres gwarancji Waszych produktów?

Gwarancja obowiązuje przez 7 lat od daty zakupu. Dokładną datę znajdziesz na potwierdzeniu zakupu.