Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 

Półki industrialne to minimalizm. Nie zdobią ich zbędne elementy, a ich prosta i trwała konstrukcja tworzy idealną całość. Najważniejsze jest to, że półki ścienne industrialne nie przytłaczają wnętrza, a wpasowują się w nie. Bez względu na to, czy uwielbiasz styl loftowy, czy skandynawski, półki loftowe będą doskonałym dodatkiem.

Gdzie sprawdzą się półki loftowe na ścianę?

Półki loftowe to uniwersalny dodatek, który można wykorzystać na wiele sposobów i niemalże w każdym pomieszczeniu. Jeżeli chcesz zaoszczędzić trochę miejsca, wybierz półki loftowe na ścianę. Sprawdzą się one jako domowa biblioteka, na której umieścisz ulubione książki. W kuchni będziesz przechowasz na nich kubki, puszki z herbatą lub kawą oraz słoje z kaszami i makaronami. Natomiast w łazience stworzą idealne miejsce na przechowywanie kosmetyków i ręczników. Te dodatki nie są przypadkowe, bo konstruujemy je idealnie pod Twoje wnętrze.

Półki loftowe na zamówienie mają dodatkowy aspekt niepowtarzalności, bo od początku do końca wykonujemy je ręcznie, według Twoich potrzeb.

Półki industrialne, jako designerskie rozwiązanie dla pomieszczeń

Półki loftowe z pewnością znajdą zastosowanie w Twoim salonie, dekorując go na wiele sposobów. Na półkach możesz, przechowywać ulubione elementy ozdobne takie, jak pamiątki, ramki ze zdjęciami, czy książki. Gdy chcesz, wprowadzić ciepły nastrój, wystarczy, że użyjesz półek loftowych, jako kwietniki. Soczysta zieleń kwiatów w połączeniu z drewnem i czarnymi elementami będą idealnie uzupełniać wnętrze Twojego salonu. Półki ścienne industrialne mogą posłużyć też, jako Twój hobbystyczny kącik. Ustawiając na nich ulubioną kolekcję płyt czy filmów, sprawisz, że będziesz miał(a) je zawsze pod ręką.

Wyjątkowe półki loftowe

Półki loftowe ścienne na wymiar, które tworzymy to idealnie skrojone elementy Twojego wnętrza. Dodatki Fumo Design to dopełnienie Twojej przestrzeni, do których produkcji wykorzystujemy surowce pochodzenia naturalnego. Drewno, które używamy do stworzenia półek loftowych, pochodzi od polskich dostawców, a stal pozyskujemy od polskich producentów. Farby, używane do pokrycia elementów metalowych, stanowią trwałą powłokę, wolną od ołowiu i chromianów. Nasze dodatki uzupełniają każde wnętrze, tworząc je nieszablonowe oraz zharmonizowane z Twoimi oczekiwaniami.

 

SEKCJA FAQ

Czy zamówione przeze mnie produkty, będą odpowiednio zabezpieczone podczas transportu?

Przedmioty dokładnie zabezpieczamy kartonowym wypełnieniem, a także każdy element przesyłki pakujemy pojedynczo w karton z grubej tektury (3- lub 5- warstwowej).

Czy na Waszej stronie mam możliwość porównania produktów?

Tak, oczywiście. Wystarczy, że wybierzesz z naszej oferty interesujący Cię produkt, a następnie klikniesz opcję „porównaj produkty”.