Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 

Półki na ścianę. Przestrzeń dla Twoich ulubionych przedmiotów.

Półki loftowe na wymiar, które przeznaczone są do powieszenia, powinny być praktyczne, trwałe, dobrze amortyzować ciężar, który się na nich znajduje oraz ciekawie się prezentować.

Półki drewniane industrialne z naszej pracowni to niezwykła lekkość i zarazem wytrzymałość. W półkach tych masz do czynienia z naturalnym, olejowanym i woskowanym drewnem modrzewiowym, dębowym lub bukowym oraz metalem, który pomalowany na czarno jest odporny na wszelkie zniszczenia.

Półki designerskie konstruujemy na zamówienie, według Twojego zamysłu lub projektujemy je wspólnie, aby półki te mogły w pełni spełniać Twoje potrzeby i udźwignąć oraz pomieścić ulubione przedmioty.

Półki loftowe wiszące to także nienaganny design. Dobrze zaprezentują się w Twojej kuchni, będąc przestrzenią dla słoików z sypkimi produktami, ulubionych filiżanek oraz ziół. W przedpokoju staną się miejscem dla Twoich płaszczy i kurtek, a w łazience zmieścisz na nich kosmetyki i zapas ręczników. Natomiast w salonie, i w każdym innym pokoju, sprawdzą się jako miejsce dla ulubionych książek, płyt, pamiątek oraz zdjęć.

Półki industrialne znajdą swoje zastosowanie także we wnętrzu Twojego sklepu lub biura, bez względu na to, jak masz je urządzone. Żaden styl wykończenia wnętrz nie ma dla nich tajemnic. Świetnie wpasowują się w styl skandynawski, rustykalny, eklektyczny, a nawet boho.

Aby Twoje wnętrze było niepowtarzalne, możesz stworzyć z półek loftowych różne konfiguracje. Ich stalowo-żeliwny stelaż wykonujemy tak, aby był wytrzymały na Twoje potrzeby, więc pozwól swojej wyobraźni na stworzenie swojej niezwykłej półki na zamówienie. Twoje cenne przedmioty już zawsze będą miały swoje miejsce i zostaną umieszczone na wysokości, którą Ty preferujesz. Zyskaj niebanalny mebel, nadający charakteru Twojemu wnętrzu.

Nie chowaj swoich ulubionych przedmiotów w szafkach i szufladach. Zobacz ofertę naszych półek ściennych i miej swoje przydatne rzeczy zawsze blisko siebie.

Masz dla nas nietypowy koncept? Skontaktuj się z nami lub zostaw ślad po sobie. Chętnie porozmawiamy i znajdziemy kapitalne rozwiązanie, aby Twoja półka loftowa była idealnym dodatkiem do Twojego wnętrza.