Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 

Aby zaoszczędzić przestrzeń, a zarazem stworzyć w niej przyjemny klimat, warto zwrócić uwagę na praktyczne rozwiązania. Stojaki loftowe to nie tylko sposób na użyteczne wnętrze. Dzięki nim Twoje wnętrze będzie niepowtarzalne i  nabierze charakteru.

Stojak loftowy w różnych pomieszczeniach

Stojaki loftowe sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. Jeżeli zależy nam, aby zaoszczędzić jak najwięcej przestrzeni, możemy postawić na właśnie taki dodatek. Do nietypowych pomieszczeń najlepszym rozwiązaniem będzie stojak loftowy na wymiar. Dzięki temu będzie on dopasowany do wybranego miejsca. Stojak industrialny najlepiej sprawdzi się w salonie, łazience czy w kuchni. Stojak z metalowym uchwytem wykorzystasz na butelkę wina, a pozostałe na papier toaletowy, czy ręczniki papierowe.

Nowoczesny stojak

Stojaki są przede wszystkim bardzo funkcjonalne oraz przydatne w praktycznie każdym pomieszczeniu. Mogą również stanowić element dekoracyjny. Jeżeli urządzamy mieszkanie w stylu loft, stojaki z pewnością dopełnią naszą aranżację. Zaczynając od przedpokoju, gdzie często spotykamy stojak na parasole, skończywszy na salonie, w którym umieszczony jest stojak na wino. Stojak loftowy na zamówienie, który możemy wykonać w Fumo Design to rozwiązanie dla osób, które poszukują spersonalizowanego projektu.

 

SEKCJA FAQ

Czy zakupię w Waszym sklepie stojak w stylu industrialnym?

Tak. Mamy do zaoferowania stojaki wykonane z drewna i metalu. Co więcej, jeżeli interesują Cię inne niż standardowo oferowane wymiary, możemy wykonać projekt indywidualny.

Jakimi materiałami zabezpieczacie wykonane przez Was drewniane przedmioty?

Wszystkie produkty zabezpieczamy kolorowymi woskami (woski pszczele i carnabula) lub naturalnymi olejami do drewna firmy Borma Wachs.