Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 

Drewniane meble są uniwersalne i ponadczasowe. Co więcej, pasują do każdego wnętrza, nadając mu ciepła. Nie można zapomnieć również o dodatkach z drewna, którym może być stojak na wino. Jest on idealnym pomysłem na prezent dla miłośnika wina. Jego prostota i funkcjonalność zachwycają, a solidna konstrukcja sprawia, że będzie służył przez wiele lat.

W jaki sposób wyeksponować ulubione trunki?

Butelki z ulubionym trunkiem możemy przechowywać na półkach, w barku, a szczególne rodzaje na stojakach. Sposób ich eksponowania można uznać za element dekoracyjny. Do najbardziej efektownych należą drewniane stojaki na wino. Jeżeli jesteś pasjonatem wina, zależy Ci na uporządkowaniu kolekcji i niechowaniu ulubionych butelek w piwnicy. W tym przypadku sprawdzi się stojak na wina drewniany, który będzie stabilnym i wygodnym rozwiązaniem, pozwalając Ci na podziwianie ulubionych trunków.

Jak wybrać stojak na wino?

Istotnym aspektem przy wyborze stojaka jest materiał, z którego jest wykonany. Stojaki na wino wykonane z naturalnego drewna oraz metalu, są trwałe i stabilnie utrzymują butelkę. Stojak na wino drewniany może być wykonany z twardego drewna bukowego lub dębowego, które są bardzo wytrzymałe, a samo drewno piękne i mocne.

Gdy planujesz, gdzie chcesz umiejscowić drewniany stojak na alkohol, pamiętaj, że nie może być on narażony na działanie światła, a także butelki z alkoholem należy przechowywać według zaleceń producenta.

Stojak na wino – rodzaje

Ulubiony alkohol możemy przechowywać na wiele sposobów. Dobrym sposobem jest włożenie wina w stojak na wino z drewna. W ten sposób butelka znajduje się w prawidłowej pozycji. Do tego warto, aby było to miejsce zacienione, nienarażone na działanie światła i wysokich temperatur.

Jak możemy przechowywać wino? 

  • Na regale, gdzie butelki są ułożone poziomo i posiadasz pokaźną kolekcję win,
  • Na bambusowym regale na wino, który sprawdzi się w spiżarce,
  • W geometrycznym stojaku na wino, wykonanym z metalu,
  • W metalowej obręczy i drewnianej podstawie, gdzie całość stanowi stojak na butelki drewniany,
  • W barku.

 

SEKCJA FAQ

Jakie są koszty dostawy?

Dokładne informacje podane są zawsze w podsumowaniu zamówienia. Dodatkowo możesz dopytać o wycenę kosztów zamówienia, kontaktując się z nami mailowo (kontakt@fumodesign.pl) lub za pomocą formularza kontaktowego, znajdującego się na naszej stronie.

Co się stanie, jeśli nie będę obecny pod wskazanym adresem w dniu dostarczenia przesyłki?

Kurier w takiej sytuacji pozostawia awizo pod wskazanym adresem lub kontaktuje się z Tobą telefonicznie, w celu ustalenia innego terminu dostarczenia przesyłki. Jednak jeżeli nie odbierzesz jej w wyznaczonym terminie, zamówienie zostanie odesłane do sprzedawcy.