Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 

Stojaki na zamówienie. Funkcjonalność i elegancja. 

Stojak loftowy to inteligentna przestrzeń do przechowywania przedmiotów, będąca jednocześnie wyjątkowym dodatkiem. Spełniając swoją funkcję, musi być trwały, stabilny, a zarazem wyjątkowy. Elementy, które umieszczane są na stojaku, powinny być łatwo na niego wkładane i bez problemu wyjmowane.

Stojaki, które znajdziesz w naszej ofercie to produkty, będące niezwykle przydatne, a ich wygląd ożywi niejedno wnętrze. Każdy nasz stojak tworzy idealnie współgrającą całość.  Do wykonania stojaków industrialnych używamy prostych, a zarazem pięknych surowców: naturalnego drewna modrzewiowego, bukowego lub dębowego oraz stali. Elementy drewniane pokryte są ekologicznymi woskami lub olejami, a metalowe czarną farbą, wolną od chromianów i ołowiu.

Stojaki na zamówienie posłużą Ci do postawienia telefonu oraz umiejscowienia butelki wina. Twój telefon już nigdy nie będzie ginął pod stertą dokumentów. Wykorzystasz go w każdym pomieszczeniu i bez problemu obsłużysz na nim urządzenie. Natomiast ulubiony rocznik Twojego wina, nie musi już stać bezpośrednio na stole, podczas romantycznej kolacji. Stojak Industrialny na wino pięknie wyeksponuje butelkę oraz umożliwi łatwe jej wyciąganie, aby nalać wino do kieliszków.

Każdy stojak loftowy, wykonywany jest przez nas ręcznie, dzięki temu egzemplarz, który otrzymasz będzie unikalny, gustowny i funkcjonalny. Konstruujemy je z dbałością o najmniejsze szczegóły, abyś wiedział, że posiadasz produkt trwały i wyjątkowy.

Stojaki, które posiadamy w ofercie to nie tylko stylowy dodatek do wnętrza. To także świetny pomysł na prezent. Nie musisz już się głowić i próbować trafiać w temperament osoby obdarowywanej, bo nasze stojaki to podarunek, który jest ponadczasowy i przede wszystkim funkcjonalny. Idealnie wpasowuje się we wnętrze każdego pomieszczenia i w gust nawet wyjątkowej duszy.

Stojak loftowy tworzymy na zamówienie, harmonizując go z Twoimi sugestiami, a każdy projekt staramy personalizować pod Twoje wymagania.

Zobacz teraz nasze nietuzinkowe stojaki na zamówienie i dobierz swoje loftowe dodatki do domu.

Chodzi Ci po głowie, jakiś pomysł na uchwyt na butelki wina lub stojak na telefon , a nie ma go w naszej ofercie? Skontaktuj się z nami, a my dopasujemy się do Twoich potrzeb.