Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 

Stojaki na telefon. Industrialny gadżet ułatwiający funkcjonowanie. 

Ile razy dziennie szukasz swojego telefonu? Ilekroć to robisz, pewnie zastanawiasz się, gdzie możesz go odkładać, aby już nie musieć tracić czasu na jego poszukiwania. W Fumo znaleźliśmy idealne miejsce dla Twojego telefonu.

Stojaki na telefon, które Tobie oferujemy to rewelacyjne dodatki industrialne, które docenisz za ich praktyczność i minimalistyczny, a zarazem nietypowy wygląd. Skonstruowane są z jednego kawałka litego modrzewiowego lub bukowego drewna oraz precyzyjnie spawanych stalowych nóżek. Elementy drewniane pokrywane są naturalnym woskiem lub olejem, a metalowe czarną farbą wolną od chromianów i ołowiu.

Drewniana podstawka pod telefon to w głównej mierze dodatek, który jest funkcjonalny. Dzięki niemu już zawsze będziesz odkładać telefon na swoje miejsce i mieć go w zasięgu wzroku. Stojak posiada odpowiedni kąt nachylenia i dzięki temu, wykonując różne czynności, telefon zawsze będzie stabilnie leżał na Twoim stojaku, a Ty bez trudu go na nim obsłużysz.

Gotując wyszukane potrawy, szybko sprawdzisz na nie przepis. Oglądając ciekawy film, sprawnie przejrzysz w przerwie otrzymane wiadomości, a wypełniając dokumenty, bez problemu wybierzesz numer telefonu do klienta. Jego konstrukcja umożliwia używanie klawiszy bocznych, a specjalnie wycięte zagłębienie, podłączenie ładowarki. Drewniany stojak pod telefon jest skrojony pod aparat, który mierzy do 6,5’’, umożliwiając tym samym położenie na nim praktycznie każdego smartfona.

Stojak loftowy idealnie wpasowuje się w każdy styl wykończenia wnętrza. Wykorzystasz go w swoim nowoczesnym biurze, rustykalnym mieszkaniu, a nawet w eklektycznym salonie fryzjerskim.

Możliwość skonstruowania go na zamówienie umożliwia Ci zaprojektowanie idealnie dopasowanego dodatku wnętrzarskiego pod Twój telefon i Twoje potrzeby.

Stojak na telefon wykonujemy ręcznie, dzięki temu otrzymujesz unikatowy i bardzo trwały produkt.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, jaki możesz kupić stojak na telefon. Wzbogać swoje wnętrze o industrialne dodatki.

Jeśli chcesz coś zmienić w oferowanych stojakach na telefon, skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie coś wyjątkowego. Każdy nasz produkt może być Twoim indywidualnym industrialnym  dodatkiem.