Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 

Urządzając mieszkanie, często zastanawiasz się, jakie wybrać wieszaki. Do wyboru masz modele wiszące i stojące. To, jaki model wybierzesz, zależy od rodzaju pomieszczenia oraz Twoich oczekiwań. Wieszak poczwórny na pewno pozwoli Ci na uporządkowanie wnętrza przedpokoju, czy łazienki przy wieloosobowej rodzinie. Natomiast jego mniejsze wersje sprawdzą się w takich miejscach jak pokój nastolatka, czy gabinet.

Wieszak do łazienki

Łazienka to jedno z pomieszczeń, w których chcemy utrzymać porządek. Jeżeli Twoją łazienkę użytkuje duża liczba osób, warto zainwestować w wieszak na ręczniki poczwórny. Dzięki temu ręcznik każdego z domowników ma swoje miejsce, a przestrzeń jest uporządkowana.

Często w projektowanych ostatnio łazienkach stawiamy na naturalność i minimalizm. Dominują w nich stonowane kolory lub biel i czerń. Może warto wprowadzić jakiś element, który ożywi i ociepli takie wnętrza? Poczwórny wieszak na ręczniki wykonany z drewna nada kompozycji harmonii i klimatu. Przed wyborem warto jednak, żebyś zapoznał(a) się ze sposobem, w jakim drewno zostało zabezpieczone. Łazienka jest pomieszczeniem, w którym panuje wysoka wilgotność powietrza zwłaszcza, przy długich kąpielach. Wieszak łazienkowy poczwórny naszej produkcji jest pokryty odpowiednim woskiem, który chroni drewno przed wilgocią, ale musisz też pamiętać, że nie możesz narażać drewna na bezpośredni i ciągły kontakt z parą. Dlatego wieszak ten najlepiej umieścić niedaleko wanny lub prysznica, ale nie bezpośrednio nad lub w tych miejscach.

Nowoczesny wieszak poczwórny

Industrialne wieszaki będące połączeniem drewna i metalu, który jest zazwyczaj w ciemnym kolorze to uniwersalne rozwiązanie dla wielu pomieszczeń. Zawiesisz na nich nie tylko swoje ubrania, ale również klucze. Dodatkowo mogą być one elementem dekoracyjnym i stanowią idealną bazę do ekspozycji suszonych bukietów czy makarm w stylu boho. Jeżeli szukasz designerskiego elementu wystroju, zdecyduj się na wieszak poczwórny na zamówienie. Jego wymiar dostosowany do Twoich potrzeb, idealnie wpasuje się w Twoje wnętrze, a wybór drewna modrzewiowego, dębowego lub bukowego ociepli Twoje pomieszczenie.

Designerska dekoracja – wieszak poczwórny

Szukasz czegoś odpowiedniego, co uzupełni wystrój Twojego wnętrza? Wieszaki w stylu loftowym wykonane z naturalnego drewna, sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach domowych. Urządzając swój gabinet czy poczekalnie, na pewno chcesz wybrać elementy, które są trwałe oraz będą dobrze się prezentować.

W ostatnim czasie bardzo modny jest styl industrialny. Dominuje w nim połączenie naturalnego drewna i surowego metalu. Sprawdza się on idealnie w pomieszczeniach komercyjnych takich jak restauracje, kawiarnie i biura. Jednym z dodatków, które łączą te wnętrza to wieszaki, na które klienci powieszą swoje ubrania. Drewniane wieszaki nadają tym pomieszczeniom niebywałego klimatu, a także są dodatkiem, który służy przez długi okres czasu.

 

SEKCJA FAQ

Czy jest możliwość wyboru ilości haczyków w zamawianym wieszaku?

Tak, każdy projekt wykonujemy ręcznie i możemy dostosować projekt do Twoich oczekiwań. Jeżeli i interesują Cię inne wymiary niż standardowe, lub chcesz wybrać inny rodzaj lub ilość haczyków, skontaktuj się z nami.

W jaki sposób mogę złożyć reklamację?

Najlepiej skontaktuj się z nami mailowo (kontakt@fumodesign.pl). Zgłoszenie powinno zawierać szczegółowy opis wady oraz dodatkowo możesz załączyć zdjęcia. Maksymalnie w ciągu 14 dni od otrzymania zgłoszenia, skontaktujemy się z Tobą w sprawie reklamacji.