Nie lubisz bałaganu i zależy Ci na utrzymaniu porządku? Wybierając odpowiedni wieszak, zadbasz o ład w każdym pomieszczeniu. Nowoczesny wieszak cechuje prostota i uniwersalność. Te cechy z całą pewnością określają wieszak potrójny, który sprawdzi się nie tylko w łazience, ale także w pokoju nastolatka. Jeśli będziesz chciał(a) zmienić wystrój pomieszczenia, w którym znajduje się wieszak, możesz przenieść go do kuchni, aby służył jako miejsce na Twoje ulubione rękawice kuchenne.

Czy większe wieszaki sprawdzą się w kuchni?

Wieszaki są ważnym elementem wyposażenia każdej kuchni. Podczas gotowania warto, abyś miał(a) pewne rzeczy pod ręką i nie musiał(a) ich szukać w ferworze kipiących ziemniaków. Aby w kuchni panował ład, warto wybrać potrójny wieszak na ręczniki, który umieścisz niedaleko zlewozmywaka. W przypadku, gdy chcesz dopasować haczyki do swoich potrzeb, postaw na wieszak potrójny na zamówienie. Dzięki temu przedmioty, których potrzebujesz podczas gotowania, będą zawsze blisko Ciebie.

Potrójny wieszak- ułatwienie utrzymania porządku

Wieszaki do przedpokoju występują w wielu formach. Możesz skomponować własny wzór z pojedynczych modeli lub postawić na bardziej rozbudowaną wersję. Potrójny wieszak na ubrania to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także element dekoracji. Przewagą wiszących wieszaków jest ich minimalizm. Dzięki zastosowaniu drewna oraz metalu stają się funkcjonalnym elementem w wielu pomieszczeniach. Kolejnym atutem jest fakt, że zajmują niewiele miejsca, pozostawiając dużo wolnej przestrzeni.

Nowoczesny wieszak

Stawiasz na nowoczesne rozwiązania w wystroju wnętrz? Na pewno przypadnie Ci do gustu industrialna aranżacja pomieszczeń. Dodatek taki, jak wieszak łazienkowy potrójny w tym stylu wykonany jest z drewna i metalu. Warto pamiętać, żeby był on wykonany z wysokiej jakości surowców. Szczególnie jeśli w pomieszczeniu panuje wysoka wilgotność powietrza. Dużym atutem dodatków loftowych Fumo Design jest możliwość ich dowolnej konfiguracji, bo na przykład wieszak potrójny na ręczniki, możesz wyposażyć w haczyki o dowolnym kształcie.

 

SEKCJA FAQ

Czy zakupiony przeze mnie drewniany wieszak, będzie odporny na wilgoć obecną w łazience?

Wieszaki Fumo Design są odpowiednio zabezpieczone przed różnymi czynnikami, ale musisz pamiętać, żeby umieścić je w pewnej odległości od wanny oraz prysznica, ponieważ bezpośrednie narażenie drewna na parę wodną, może źle na nie wpływać.

Gdzie znajdę wymiary produktów oferowanych na stronie?

Wszystkie szczegóły podane są w opisie produktu, w zakładce „technikalia”. Dodatkowo znajduje się tam informacja o jego wadze czy użytych materiałach.