Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 

Wieszaki najczęściej spotykamy w przedpokoju, w którym zależy nam na utrzymaniu porządku. Możemy na nich wieszać odzież wierzchnią, zapobiegając tym samym niepotrzebnemu bałaganowi. Wieszaki ścienne to element wystroju, który powinien być bardzo stabilny, ale warto też, aby dobrze wyglądał. Dzięki temu spełniając swoją funkcję, oryginalnie ozdobi Twoją ścianę.

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając wieszak?

Często pomijanym aspektem, który jest jednak ważny to materiał, z którego wykonany jest wieszak. Zdecydowanie lepiej zainwestować w solidny surowiec, niż ryzykować szybkie jego zniszczenie. Decydując się na wieszak loftowy na wymiar z Fumo Design, masz pewność, że dodatek ten został stworzony z solidnego drewna oraz trwałego metalu. Dodatkowo wieszak, będzie taki, jaki chcesz, bo dostosujemy go do Twoich wymagań.

Wieszak ścienny loft jako element dekoracyjny.

W każdym przedpokoju potrzebny jest wieszak. Nawet jeśli posiadasz szafę na ubrania warto, żebyś miał(a) najczęściej noszone okrycia pod ręką. Wieszak ścienny loftowy to idealne rozwiązanie, kiedy chcesz zaoszczędzić jak najwięcej wolnej przestrzeni w mieszkaniu, a dodatkowo nadać mu wyjątkowy styl. Dobrym wyborem są modele z półką, na której możemy umieścić na przykład czapkę lub szal. Wieszak ścienny industrialny sam w sobie może być też ciekawym elementem dekoracyjnym. Wykonany na zamówienie jest wręcz małym dziełem sztuki.

Zalety wieszaków ściennych

Wieszak ścienny to nieodzowny element każdego mieszkania. Jeżeli nie widać go w przedpokoju to z pewnością można go spotkać w innych pomieszczeniach takich jak łazienka czy kuchnia. Obok prysznica będzie służył jako wieszak na szlafrok, a w kuchni znajdą na nim swoje miejsce ściereczki. Nic więc dziwnego, że jest to funkcjonalny dodatek wystroju. Jego konstrukcja jest trwała i ponadczasowa, bo może wędrować po całym Twoim mieszkaniu, nadając poszczególnym pomieszczeniom innego charakteru.

Zalety wieszaków ściennych: 

  • nie zajmują dużo miejsca,
  • możemy zmieniać w nich ilość haczyków,
  • występuje duża różnorodność ich kształtów i wzorów,
  • pozostawiają wiele przestrzeni pod sobą na buty i siedzisko.

 

SEKCJA FAQ

W jaki sposób mogę skontaktować się z Waszą firmą?

W zakładce KONTAKT jest formularz, przez który możesz wysłać zapytanie. Znajdziesz tam też nasz adres mailowy i numer telefonu.

Ile czasu będę czekać na zamówione produkty?

Czas realizacji zamówienia jest podany przy każdym produkcie. Rzeczy wytwarzamy zazwyczaj w przeciągu 5-14 dni roboczych. Kiedy paczka zostanie wysłana, dostaniesz informację mailową, a kurier powinien pojawić się w przeciągu 2-3 dni roboczych.