Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 

Wieszaki na klucze. Twoje klucze już zawsze pod kontrolą, w niebanalnej okrywie. 

Gdzie są klucze? Gdybyś zapisywać ile razy w ciągu miesiąca zadajesz to pytanie, myślę, że towarzyszyłoby Ci zdziwienie. Klucze lubią się gubić i znajdować w takich miejscach, o których nawet nie myślisz. Dlatego mamy na to sprawne i do tego dobrze wyglądające rozwiązanie.

Wieszak na klucze, który Ci oferujemy to połączenia drewna i metalu. Nie są to byle jakie surowce, bo w pełni naturalne. Pozyskujemy je od najlepszych polskich producentów, a to wszystko dlatego, abyś otrzymał(a) produkt trwały i solidny. Używamy drewna modrzewiowego, bukowego i dębowego, pokrywając je naturalnymi olejami i woskami. Elementami dekoracyjnymi wieszaków jest metal, pokryty czarną ekologiczną farbą, która zabezpiecza elementy przed różnymi czynnikami, mogącymi je niszczyć.

Ulubionym miejscem wieszaków na klucze jest przedpokój, aczkolwiek chętnie spełniają też swoją funkcję w recepcji i na sklepowym zapleczu. Pomieszczą wiele kluczy, nawet najbardziej nietypowych, a te okrągłe znajdą swoje miejsce na dole postawy, dobrze prezentując się na metalowych haczykach.

Kiedy w torebce dzwoni masa kluczy, a w szufladzie szurają one o dno, niszcząc mebel i tworząc niepoukładany pęk, rozwiązaniem jest nasz wieszak ścienny loftowy na klucze. Jak on działa?

Po prostu wkładasz klucz lub płaski  brelok w specjalnie wyżłobioną szczelinę, a resztę kluczy wieszasz na haczykach i już. Twoje klucze przestają gubić się i wędrować po wszystkich pomieszczeniach. Na wieszaku ściennym na klucze możesz również powiesić  smycz z kartą do biura lub na siłownię. Dodatkowo klucze stabilnie trzymają się swojego miejsca, a wyjmowanie ich jest bezproblemowe. Sam wieszak możesz umieścić na takiej wysokości, jaką sobie zażyczysz. Trzyma się on ściany niczym przyklejony i nie ruszy go żadna moc (oprócz Twojej).

Wieszak do przedpokoju industrialny wykonujemy ręcznie, łącząc naturalne drewno i stal. Dzięki temu masz pewność, że zamawiasz produkt trwały, który posłuży Ci przez długi czas.

Spójrz, jak może wyglądać Twój wieszak na klucze loft i pomyśl o idealnym miejscu dla niego w Twojej przestrzeni.

Potrzebujesz wieszak potrójny z samymi haczykami lub z większą ilością rzędów?

Twój wieszak handmade na klucze, możemy zaprojektować idealnie pod Twoje wymagania. Gdy wiesz już, jak ma on wyglądać, opowiedz nam o tym, a my skonstruujemy Twój własny wieszak na zamówienie.