Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 

Wieszak ścienny. Industrialne wieszaki o niezwykłej mocy. 

Wieszak handmade to element, który niezauważony ginie gdzieś pod stertą ubrań, a przecież to całkiem fajny ozdobnik Twojego wnętrza. Tworząc wieszaki na zamówienie, zastanawialiśmy się, czym możemy Cię zaskoczyć, aby ten dodatek po prostu Tobie się podobał  i chciał być przez Ciebie użyty w wielu miejscach, nie tylko w przedpokoju.

Do produkcji wieszaków używamy naturalnego drewna i metalu, które jak żadnen inny surowiec, zapewniają trwałość i wyjątkowość w swojej prostocie. Materiały te ubieramy w naturalne woski, oleje i farby, aby dodać im nieco charakteru. Całość tworzy drewniana podstawa mocowana do ściany, z czarnymi metalowymi haczykami, na których powiesisz, co tylko zechcesz.

Drewniane wieszaki ścienne docenisz za ich wszechstronność. Nie tylko przedpokój jest ich słusznym miejscem, gdzie pomieszczą kurtki, płaszcze i parasole. W domu lub mieszkaniu znajdą swoje zastosowanie w kuchni, jako wieszak na ręczniki kuchenne, fartuch, makarmy lub suszone bukiety kwiatów. Wewnątrz łazienki sprawdzą się, jako miejsce dla ręczników, szlafroków i urządzeń do stylizacji włosów. Natomiast w garderobie powiesisz na nich krawaty, korale oraz apaszki.

Najważniejsze jest to, że te proste wieszaki industrialne wpasowują się w każdy klimat wnętrza, stając się praktycznym i komfortowym przedmiotem. Nie mają dla nich tajemnic żadne style wykończenia wnętrz. Czy to styl vintage, kolonialny, czy orientalny, dodatki te są niczym skrojone pod Twoją przestrzeń.

Wieszaki designerskie, tworzone w Fumo to prostota, jaką daje nam matka natura, a zarazem niepowtarzalna forma, której nie sposób się oprzeć. Dzięki temu dwa wieszaki nigdy nie będą identyczne, ale zawsze pioniersko skrojone dla Ciebie.

Tymczasem spójrz, jakie wieszaki na zamówienie wybierają nasi klienci, aby ich pomieszczenia już zawsze były uporządkowane.

Podobają Ci się nasze designerskie wieszaki do przedpokoju, ale coś byś w nich zmienił(a)? Chętnie stworzymy coś spersonalizowanego pod Twoje potrzeby i oczekiwania. Opowiedz nam o nich.