Lampa SNAKE industrialna lampa ścienna  - BL00420Lampa SNAKE industrialna lampa ścienna  - BL00420Lampa SNAKE industrialna lampa ścienna  - BL00420Lampa SNAKE industrialna lampa ścienna  - BL00420
Lampa SNAKE industrialna lampa ścienna  - BL00420 Powiększ zdjęcie

SNAKE industrialna lampa ścienna - BL00420

Rodzaj:Lampka ścienna
Materiał:Stal, żeliwo
Cena:395.00 zł

OPIS PRODUKTU

Industrialna lampa ścienna SNAKE to nowoczesne oświetlenie do salonu, sypialni, kuchni, jadalni czy do wnętrza komercyjnego. Ten loftowy kinkiet otuli miękkim światłem każde wnętrze – niezależnie od jego aranżacji – dając wyjątkowo przyjemne światło. Światło, które jednocześnie ukoi zmysły, a zarazem zapewni odpowiednią widoczność, aby komfortowo spożywać posiłki, pracować, uczyć się czy oddawać się zasłużonemu relaksowi.

Ta nowoczesna i  unikatowa forma, skupia wzrok i doskonale urozmaica wnętrze. Co więcej, modna lampa SNAKE może być montowana w różnym położeniu, zapewniając możliwość obrotu źródła światła w dowolną stronę. W ten sposób piękna ścienna lampa loftowa SNAKE pozwala zmieniać kierunek świecenia w zależności od potrzeb i oczekiwań swoich użytkowników.

Industrialna lampa ścienna SNAKE – kinkiet, który wzbogaci każde wnętrze

Industrialny kinkiet SNAKE został wykonany z żeliwa oraz stali, które gwarantują bezproblemową i wieloletnią eksploatację lampy ściennej nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Z tego też względu prezentowane oświetlenie industrialne doskonale sprawdzi się nie tylko we wnętrzach mieszkalnych, ale również w komercyjnych.

Rekomendujemy nowoczesną lampę ścienne SNAKE do montażu w kawiarniach, restauracjach, hotelach, recepcjach, biurach czy gabinetach. Delikatna linia czarnych rurek i mufek świetnie współgra z dwiema żarówkami w stylu retro.

Charakter i harmonia zamknięte w minimalistycznej formie

Poznaj lampy industrialne FUMO DESIGN i daj się porwać pięknu zaklętemu w minimalizmie. Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami

 

DANE TECHNICZNE

Materiał: stal, żeliwo

Wymiary (WxDxSz): 15 cm x 6 cm x 33 cm

Specyfikacja: 220 -240V AC, 50/60 Hz, max 2x40W, 2xE27, IP20, przewód 2x075mm2 

Użytkowanie: wnętrza

Bez źródła światła

Waga: 1,20 kg

DO POBRANIA