Lampa HELIX industrialna lampa biurkowa  - BL00620Lampa HELIX industrialna lampa biurkowa  - BL00620Lampa HELIX industrialna lampa biurkowa  - BL00620Lampa HELIX industrialna lampa biurkowa  - BL00620
Lampa HELIX industrialna lampa biurkowa  - BL00620 Powiększ zdjęcie

HELIX industrialna lampa biurkowa - BL00620

Rodzaj:Lampka biurkowa
Materiał:Stal, żeliwo
Cena:490.00 zł

OPIS PRODUKTU

Projektując industrialną lampkę biurkową HELIX, przeszliśmy samych siebie. To nieco awangardowe, wybitnie minimalistyczne i niesamowicie funkcjonalne oświetlenie rozjaśni każdą przestrzeń roboczą. Niezależnie od tego, czy poszukujesz użytecznej i pięknej lampy do nauki, pracy czy rozrywki – nowoczesna lampa HELIX rozjaśni Twój dzień.

Ta wyjątkowa nowoczesna lampa wykonana została w 100% ręcznie poprzez nacinanie i formowanie metalowych rurek. Powstałe w ten sposób otwory ukazują biegnący wewnątrz lampki ozdobny przewód zasilający.

HELIX to oświetlenie industrialne, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy chcą tchnąć w swoją codzienność nieco surowości, minimalizmu i harmonijnego designu.

Awangardowa industrialna lampka biurkowa HELIX

Lampka HELIX może z powodzeniem być wykorzystywana w przestrzeni mieszkalnej jako wygodna i użyteczna lampka biurkowa oraz nocna. Oświetlenie HELIX doskonale wkomponuje się również w każdej przestrzeni komercyjnej, wypełniając wnętrza restauracji, barów, kawiarni, recepcji, holów czy gabinetów.

To modne oświetlenie wykonane zostało z trwałej stali oraz żeliwa, które zostały przez nas obrobione w taki sposób, aby zapewnić lampce możliwie elegancki, minimalistyczny i funkcjonalny kształt.

Nowoczesna lampa dla nowoczesnych osób

Bo piękno tkwi w prostych i użytecznych rozwiązaniach. W FUMO DESIGN tworzymy takie piękne rzeczy, które uprzyjemniają codzienność. Poznaj nasze produkty, a jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z nami

 

 

DANE TECHNICZNE

Materiał: stal, żeliwo

Wymiary (WxDxSz): 43 cm x 25 cm x 16 cm

Przewód w oplocie tekstylnym: dł. 200 cm

Specyfikacja: 220 -240V AC, 50/60 Hz, max 1x40W, 1xE27, IP20, przewód 2x075mm2 dł. 200cm

Bez źródła światła

Użytkowanie: wnętrza

Waga: 1,30 kg

 

DO POBRANIA