Lampa STICK industrialna lampa sufitowa - BL00720Lampa STICK industrialna lampa sufitowa - BL00720Lampa STICK industrialna lampa sufitowa - BL00720Lampa STICK industrialna lampa sufitowa - BL00720
Lampa STICK industrialna lampa sufitowa - BL00720 Powiększ zdjęcie

STICK industrialna lampa sufitowa - BL00720

Rodzaj:Lampa sufitowa
Materiał:Aluminium, stal
Cena:320.00 zł

OPIS PRODUKTU

Oświetlenie sufitowe STICK to minimalizm w najczystszej postaci. Nowoczesna lampa do salonu STICK wykonana została w sposób, który koi swoją symetrią, harmonią i surową prostotą. Dzięki temu to modne oświetlenie loftowe stanie się doskonałym i nieodzownym uzupełnieniem każdego wnętrza.

Dwie żarówki prezentowanej lampy loftowej zapewnią odpowiednio dużo światła, aby skutecznie rozświetlić wnętrze i otulić je miękkim oraz przyjemnym ciepłem. Dzięki temu, decydując się na oświetlenie sufitowe STICK, nie musisz rezygnować z unikatowej elegancji i awangardowego szyku, aby móc wygodnie czytać, pracować, pisać czy konsumować cyfrowe treści.

Oświetlenie sufitowe STICK – minimalizm w najczystszej postaci

Nowoczesne oświetlenie do salonu STICK wykonane zostało w sposób, który pozwolił nam w pełni oddać ducha minimalizmu, funkcjonalnej prostoty i surowości industrialnego nurtu. Dzięki swojej nienachalnej formie lampy sufitowe STICK okażą się nie przesadzonym wykończeniem każdego wnętrza – zarówno pomieszczeń mieszkalnych, jak i komercyjnych.

Na uwagę zasługuje możliwość doboru koloru oplotu kabla zasilającego, co zapewni możliwość elastycznego dopasowania nowoczesnej lampy sufitowej do wystroju każdego wnętrza.

Nowoczesne lampy do salonu i sypialni w duchu surowego industrializmu

Wierzymy, że lampa sufitowa STICK od FUMO DESIGN poruszy Cię swoim ascetycznym designem i użytecznością zaklętą w najwyższej jakości produkcie. Jeśli masz pytania dotyczące naszego oświetlenia, napisz do nas

 

DANE TECHNICZNE

Materiał: aluminium

Wymiary (WxDxSz): 11/43* cm x 50 cm x 4 cm

Przewód: w oplocie tekstylnym, dł. 30 cm

Specyfikacja: 220 -240V AC, 50/60 Hz, max 2x40W, 2xE27, IP20, przewód 2x075mm2 dł. 30cm

Użytkowanie: wnętrza

Bez źródła światła

Waga: 1,0 kg

* z zawiesiem

DO POBRANIA