Fumo Blog

Stojaki industrialne. Dodatki na lata czy kolejne „przydasie”?

Według mnie stojak to cząstka wyposażenia Twojego wnętrza, która nie jest „przydasiem”, a dobrze wyglądającym elementem wykończenia Twojej przestrzeni i przede wszystkim funkcjonalnym dodatkiem.
Jeśli uważasz, że stojak jest zbędnym przedmiotem, spróbuje Ci dziś pokazać, jak może świetnie dopełnić każde wnętrze, to nie tylko industrialne.

 

Jakie funkcje może spełniać stojak industrialny?

Wyobraź sobie romantyczną kolację z drugą połówką. Zastawa stołowa ułożona symetrycznie czeka na wyprasowanym obrusie. Świecznik loftowy idealnie oddaje blask świec, a kaczka w pomarańczach już dochodzi w piekarniku. Pozostaje postawić wino i możecie zaczynać. Tylko na czym postawić to wino, tak po prostu na stole?

 

Czyżby w tym momencie przydał Ci się stojak na wino?drewniane stojaki na wino

Uchwyt na butelki wina nie tylko elegancko udekoruje Twoją kolację, ale także sprawi, że wino zostanie zaprezentowane w idealnej pozycji. Stojak loftowy na wino, taki jak oferujemy w Fumo, został skonstruowany tak, aby łatwo wyciągnąć z niego butelkę i bez problemu z powrotem ją odłożyć. Butelka stabilnie spoczywa na stojaku, dzięki zastosowanym materiałom.

Stojak industrialny PALO wykonany jest ze stali i litego drewna, stanowiąc piękny dodatek do kolacji przy świecach i nie tylko. Co więcej, stojak ten może wyglądać tak, jak chcesz i być dopasowany do butelki Twojego ulubionego trunku, którym nie musi być wino.

 

 

Niedoceniony stojak o nieocenionej funkcji

Aby jeszcze bardziej pobudzić Twoją wyobraźnię i upewnić Cię, że stojak loftowy to funkcjonalny dodatek, przytoczę następny przykład.
Znajdujemy się Twoim miejscu pracy. Bez względu na to, czy jest to biuro, salon kosmetyczny, sklep odzieżowy, czy też aula na uniwersytecie. Gdzie jest Twój telefon? W kieszeni, w torbie, na zapleczu, pod stertą papierów albo w szufladzie… Zapewne, gdy usłyszysz dźwięk dzwoniącego telefonu, zaczniesz nerwowo go szukać i prawdopodobnie nie zdążysz go odebrać. Po co te nerwy, skoro Twój telefon może mieć swoje stałe miejsce przechowywania, a Ty już zawsze będziesz wiedział(a), gdzie jest i skąd dochodzi jego dźwięk?

 

Jegomość stojak na telefon melduje gotowość.

stojak drewniany na telefonStojak, na którym możesz postawić swój telefon to niezwykły dodatek, który raz na zawsze rozwiąże problem poszukiwania telefonu. Stojak LOTA, który oferujemy Ci w Fumo to nasz nowy produkt, idealnie skrojony pod Twoje potrzeby. Został on stworzony, aby ułatwić codziennie funkcjonowanie również nam. Długo myśleliśmy nad perfekcyjnym stojakiem i uważamy, że udało nam się właśnie taki stworzyć.

Stojak na telefon ma służyć Tobie, ale także dobrze się prezentować. Bez problemu obsłużysz na nim telefon, a przede wszystkim łatwo naciśniesz boczne przyciski oraz podłączysz do niego ładowarkę. Taki właśnie jest nasz premierowy stojak na telefon LOTA, który skonstruowaliśmy z solidnego kawałka litego drewna, zabezpieczonego naturalnym olejem oraz metalu, pomalowanego czarną ekologiczną farbą. Pomieści on telefon do 6,5’’, a więc także Iphona 11 pro. Nawet jeśli Twój telefon ma ponad 6,5” to nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć stojak LOTA skrojony pod Twoje potrzeby, bo u nas w Fumo drewniane stojaki personalizujemy pod Twoje oczekiwania.

 

Stojaki industrialne dla Twojej firmy.

wizytownik na biurko

Kolejna opowiastka o stojaku może zaczynać się od słów: „Dawno, dawno temu w Twoim biurze, gdzie wizytówki fruwały po szufladzie…” lub „Znajdujemy się w głowie Twojego klienta, który w trybie pilnym chce do Ciebie zadzwonić, ale nie dałeś mu swojej wizytówki… ”.

Tym razem zostawię Twoją wyobraźnię w spokoju, choć pewnie już ukazują się w niej obrazy Twojego biura i straconego klienta.

Chcę Ci po prostu pokazać, że nawet w tych miejscach stojak loftowy, którym jest nasz wizytownik na biurko RAMI, znajduje swoje zastosowanie i świetnie się sprawdza. Wizytówki włożone do takiego stojaka sprawiają, że Twój klient łatwo je wyciągnie, a same wizytówki będą wyglądać estetycznie w Twoim biurze. Zresztą nie tylko możesz go wykorzystać w tym miejscu, ale także w swoim sklepie, kawiarni lub salonie SPA, jako podstawkę na karty stałego klienta. Dzięki temu Twój klient zawsze chętnie do Ciebie zajrzy. Czy wizytownik na zamówienie nie jest fantastycznym produktem?

 

 

Wykreślamy stojaki na zamówienie z kategorii “przydasie”

Cóż więcej mogę dodać na temat przydatności stojaków… Może jeszcze fakt, że wybierając stojak jako dodatek do Twojego wnętrza, warto, aby był on ponadczasowy. Co to znaczy? Oznacza to to, że powinien być on wykonany z solidnego materiału i prezentować się tak, aby można go użytkować w wielu pomieszczeniach.

Ponadczasowość polega też na jego funkcjonalności, aby stojak loftowy nie był skrojony do użycia tylko jednego przedmiotu. Tak, jak uchwyt na butelki wina PALO, czy stojak na telefon LOTA, są przedmiotami, których nie ogranicza użycie, tylko butelki Bordeaux, czy umiejscowienie Samsunga A52. Dają Ci o wiele więcej i to w formie oraz rozmiarze takim, jak sobie zażyczysz. Skreślamy drewniane stojaki z listy “przydasi” i wrzucamy na listę “funkcjonalne dodatki industrialne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.